D-Tırmanma Duvarları

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

 

Modüler tutamakları ile çok yönlülük ve ekonomik olmaları tırmanma duvarlarını teknik eğitim için ideal hale getirmektedir. Bir ayakkabı bağı alınacak parayla bunları hemen her yerde kullana bilirsiniz. Biz mutfak masasının altına duvar yapan bir kaya tırmanıcısını tanıyoruz. 

Orta seviyede şekillerin olmayışı özel tekniklerin kullandığı serileri gerektirebiliyor. Tutamağı ve ya yönünü değiştirmenizde gerekmez. Yapacağınız şey sadece, üzerinde çalışmak istediğiniz hare ket için gerekli tutamak grubumu aramak. 

Deneme yanılma yoluyla, belirli bir teknik için tam uygun olan tutamakları ayırt edersiniz. Çalışırken serilerde uygulama deneyimi kazanır ve vücut pozisyonlarınızı izleyebilirsiniz. İyi seriler yapmak için keyfi kurallar oluşturmak da önemlidir. Örneğin yükselme problemle rinde daha önce el için kullanılan tutamak, ayak tutamağı olarak kullanılabilinir. 

Partnerinizin zayıf yanları için problem dizini yaratmaya çalışın ve onun da size aynı şeyi yapma sı için teşvik edin. Sonunda, her ikinizin de kişisel ihtiyaçlarına uygun kaya problemleriniz olacak tır ve bunları çalışacaksınız.

Okunma 3470 defa
Bu kategoriden diğerleri: « D-Yavaş Hareketler D-Sürat »
Yorum eklemek için giriş yapın