A-Rol Alan Karakterler

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

 

Bu kitabı yazarken gözlerimizin önünde hayali karakterler belirdi. Julia , Bruno ve Max' ı tırmanma becerilerini geliştirirken karşılaştıkları engelleri aşmaya çalışırken gösterdikleri başarı ve hatalarıyla izleyeceğiz. Onların hatalarından ve kavramalarından öğreneceğiz. Her ne kadar hayali karakterler olsalar da , tasarlanırlarken gerçek karakterle ve yaşanan olaylar örnek olarak alındığı için çokta hayal sayılmazlar. 

Julia

Julia tırmanmaya bir yıl önce erkek arkadaşı , Bruna ile başlayan bir iş kadını. Julia yaşamı boyunca çeşitli sporlarla uğraşmış ; bale ve cimnastik gençlik döneminde , tenis ve koşu ise daha sonra yaptığı uğraşlar. Son dört yıldır , işinin hareketsizliğinden dolayı aerobik yapıyor. Kol ve omuz kuvveti az olan Julia , tırmanırken kritik yerleri , teknik kullanarak yavaşca aşıyor. 26 yaşında , ………..boyunda , ……….ağırlığında.


Bruno

12 yıldır hafta sonu tırmanıcısı olan Bruno , eski bir denizcidir. Spor' da çok az deneyimi olan Bruno , bir yıl öncesine kadar ağırlık kaldırmayı , tırmanmaya kaydırana kadar uzun süre vücut geliştirme çalışmış . Motivasyonu ise dışarıdan kaynaklanıyor. Arkaşları ile eğlenmek ve kuvveti yardımıyla elde ettiği başarıyla Julia'yı etkilemek. 
Bruno 33 yaşında , ………boyunda ve …………ağırlığında.

Max

İyi tırmanmak hatta evrendeki en iyi tırmanan olmaktan başka hiçbir şey istemiyor. 9 yıldır tırmanıyor………..boyunda , ………..ağırlığında. En büyük olmak için yaratıldığına inanıyor. Çok iyiler ile tırmanıyor. İyi eğitilmiş. Parttime öğrenci olarak çalışacak , tırmanacak ve seyahat edecek çok zaman bulabiliyor. 
Okunma 3321 defa
Yorum eklemek için giriş yapın